303 עור 3-In-1 השלם אכפת לי - מנקה, תנאים, ומגן - עוזר למנוע דהיית וסדקים - שטיפה חינם פורמולה - דוחה אבק, מוך, ו מכתים, 16 fl. עוז. (30218CSR)

303 עור 3-In-1 השלם אכפת לי - מנקה, תנאים, ומגן - עוזר למנוע דהיית וסדקים - שטיפה חינם פורמולה - דוחה אבק, מוך, ו מכתים,

זמין להזמנה
ILS 20.76
במלאי:

303 רכב 3 ב-1 עור להשלים את הטיפול תוצרת ארה " ב ובבטחה מנקה, תנאים משחזר סיים עור & ויניל כדי לשמור על מראה חדש יותר.בטוח לכל סיים עור או ויניל השטח כגון סיים מושבי עור, ריפוד רהיטים, saddlery, נעליים, מעילים, ריהוט, תיקים, ארנקים & מזוודות, ציוד ספורט ומטען.לא להשתמש על זמש או לא גמור עור.מכיל ממונה הגנת UV כדי למנוע דהייה, היסדקות ושומר על עור רטוב, לחות.שטיפה חינם פורמולה עלים ללא שמנוניות, ללא ריח ואינו רעיל.לאורך זמן ושומר על משטחים נקיים, מוצר זה יהיה להדוף העתיד אבק, לכלוך וכתמים.טיפול אחד נמשך עד 45 ימים. 303 עור, ויניל הניקוי הוא קל לשימוש ספריי פורמולה שמגיע 16 fl.עוז.בקבוק עם ההדק המרסס.תוצרת ארה " ב בגודל : 16 fl oz 303 עור 3-in-1 השלם אכפת לי מנקה, תנאי מספק הגנת UV לכל סיים עור ויניל.זה יעזור לנקות את השטח, לכלוך וזוהמה, כמו יעזור להדוף את העתיד אבק, לכלוך וכתמים.הוא מכיל גם ממונה הגנת UV כדי למנוע דהייה, היסדקות העור שנגרמת על ידי השמש של קרני UV מזיקות.קל לשימוש-נוסחה, רק לרסס על ולנגב.

מאפייני ההצעה

קונים כמו גם לבחור